Niekšas (2020)

  • Rascal
  • 1val. 35min.

Džė yra žmogus be praeities, grėsmingas niekšas, apsukrus klajūnas. Išleistas iš kalėjimo, be cento kišenėje jis keliauja į miestą. Neturi, kur apsistoti, bet nepražus, nes yra apsiginklavęs negailestingu šarmu: jis lengvai laimi nepažįstamųjų pasitikėjimą ir lovą nakčiai ar dviem. Šis chameleonas gali prisitaikyti bet kurioje aplinkoje, pavergti visas kelyje pasitaikiusiųjų širdis. Kai Džė įsivelia į romaną su studente iš aktyvistų skvoto, ima atsiskleisti jo tikrasis charakteris. Ne tik gundantis, bet ir pragaištingas.

„Šio įtempto socialinio trilerio režisierius įkvėpimo sėmėsi iš savo ilgametės darbo su benamiais patirties. Velnias angelišku veidu ar angelas su nekontroliuojamais destruktyviaisiais instinktais? Tai įsimintinas ir pritrenkiamai suvaidintas sudėtingo personažo portretas.“ (Aistė Račaitytė)

Djé is a man without a history, a sinister scoundrel, a devious drifter. After a spell in prison and penniless, he makes his way to a big city. He has no place to stay but is equipped with a malicious and irresistible charm. Djé is a chameleon that adapts to all environments, seducing his way into people’s hearts. His charm wins him the trust of strangers and helps find a bed for a night or two. When he starts a casual affair with Maya, a student living in a squat, he gradually reveals his true nature, as seductive as it is malign.

“This tense social thriller is inspired by the director’s real experience of volunteering with the homeless for a year. A devil with an angelic face, or an angel with uncontrollable destructive instincts? It’s an unforgettable and astonishingly performed portrait of a complicated soul.” (Aistė Račaitytė)

Programą pristato

enter image description here

Restorano FORTAS rekomendacija užkandžiams prie filmo - UŽSISAKYTI

Režisierius(-ė)

Peter Dourountzis

Scenarijaus autorius(-ė)

Peter Dourountzis

Operatorius(-ė)

Jean-Marc Fabre

Prodiuseris(-ė)

Sébastien Haguenauer

Prodiuseris(-ė)

Guillaume Dreyfus

Montažo režisierius(-ė)

Valentin Durning

Kompozitorius(-ė)

Constantin Dourountzis

Kalba

prancūzų

Subtitrai

English, Lithuanian

Šalis

Prancūzija

Kompanija

Kinology